Léto Zima

Tipy na výlet

Za krásnými místy nemusíte nikam daleko. Česká republika nabízí tolik zajímavých míst, že si vybrat, kam vyrazit, není jednoduché. Inspirujte se našimi tipy na výlety.

28

04.06.2018Mirakulum – svět plný zábavy a her

Vydejte se do země zábavy a poznání. Do země, kde fantazie nezná mezí, kde zažijete den plný zábavy, radosti, vše v prostředí plném zeleně, stromů a zvířat. To vše je na 10 hektarech v Milovicích nad Labem v zábavně...

Čtěte více
uvodni

24.04.2018Co nevynechat v Třeboni

Třeboň – lázeňské a rekreační město s památkovou rezervací, které se nachází mezi rybníky Svět a Rožmberk. Zde poznáte tu pravou krásu Jižních Čech. Neváhejte a vydejte se sem na výlet.

Čtěte více
uvodni_foto

24.04.2018Poznejte krásy Hluboké nad Vltavou

Krásný víkend před vámi? Co takhle se vydat do Hluboké nad Vltavou, kde naleznete nejen krásný zámek se zahradami, zoologickou zahradu nebo golfové hřiště.

Čtěte více
uvodni

23.03.2018Prodloužený víkend v Českém Švýcarsku

Prodloužený víkend před vámi? Nechcete sedět doma? Co vyrazit do Českého Švýcarska a prožít zde nezapomenutelné zážitky. Tajemná Pravčická brána, skalní útvary nebo hrad Winterstein. To vše na vás čeká v Českém Švýcarsku.

Čtěte více
uvodni-foto

05.03.2018Kam vyrazit ve Středočeském kraji

Letos poznejte krásy Středočeského kraje. Přinášíme vám pár tipů jaká zajímavá místa navštívit. Poznejte celý Středočeský kraj a na závěr si dopřejte relaxaci v lázních Poděbrady.

Čtěte více
800px-Vodní_nádrž_Fláje2

15.02.2018Tipy na velké vodní nádrže v ČR

Máte rádi vodu, vodní sporty nebo rybaření? A moře vás neláká? Naplánujte si dovolenou k české přehrady. Na výběr je jich více než dost. Lipno, Orlík, Hracholusky. Stačí si vybrat.

Čtěte více
sumava-568285_1920

15.02.2018Tipy na letní dovolenou 2018

Za krásnou a nezapomenutelnou dovolenou nemusíte jezdit nikam daleko, stačí se rozhlédnout kolem sebe. Česká republika, zvláště v létě je krásný místem, kde s užijete dovolenou ve dvou, s rodinou i přáteli.

Čtěte více
fireworks

29.11.2017Užijte si Silvestra na horách

Oslavte Nový rok na horách. Přes den si můžete užít lyžování, stavění sněhuláků a jiné zimní radovánky a večer pak v horských barech, hospůdkách nebo na chatách přivítat nový rok s pohledem na hory a ohňostroj.

Čtěte více
Kašperské hory

22.11.2017Kam na hory s dětmi

Chystáte se na hory s celou rodinou? Vyberte areály, kde jsou na děti připravené. Dětské vleky, lyžařské školy, zkušení instruktoři a zábavný program, to na vás čeká v českých skiareálech, které jsme pro vás vybrali.

Čtěte více
Špičák na Šumavě

16.11.20176 nej českých sjezdovek

Za pořádným lyžováním nemusíte do Alp, i česká lyžařská střediska nabízejí skvělé lyžování a veškeré potřebné zázemí. Najdou se u nás jak sjezdovky pro náročné sjezdaře, tak pro rekreační lyžaře a rodiny s dětmi.

Čtěte více
Page 1 of 3123

Máte zájem podělit se o zajímavou atrakci či místo?

Pošlete nám nám vlastní článek či námět…..